Korjaamot

Autohuolto AD-Autokorjaamossa on luotettava valinta. Vankkaa asiantuntemusta sekä alkuperäisiä varaosia käyttämällä uudenkin autosi takuu säilyy – sen lisäksi AD tarjoaa veloituksetta oman kahden vuoden kansainvälisen AD-lisäturvan alkuperäisille varaosille ja työsuoritteille. Valitse sinulle parhaiten sopiva AD-Autokorjaamo, alueelta Turku tai lähimmät paikkakunnat.

AD-Ålands Bil o Delar

Önningebyvägen 209

22150 Jomala

Puh. 018 31363

jomala@ad-bilverkstad.fi

Aukioloajat
ma–to 8–17
pe 8–15

Verkkosivuille

AD-Autokorjaamo Tom Jerry

Hiiskanaukeantie 12

20660 Kaarina

Puh. 040 680 4416
littoinen@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma-pe 9.00-18.00
la 10.00-15.00

 

Verkkosivuille

Kuninkojan AD-Autohuolto

Kuninkojankaari 5

20320 Turku
Puh. 044 241 0401
kuninkoja@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–to 8.30-17
pe 8.30–16

Verkkosivuille

AD-Autokorjaamo Aura

Huuskantie 8

21380 Aura
Puh. 0400 442 622
aura@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–to 9–17
pe 9–16

Verkkosivuille

AD-Autokorjaamo Osahankinta

Nuppulantie 31
20320 Turku
Puh. 02 277 9700
osahankinta@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 8–17

Verkkosivuille

AD-Autokorjaamo Sherif Cars

Kalevantie 15
20520 Turku
Puh. 02 468 6240
kupittaa@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 8–17

la 10-14

Verkkosivuille

AD-Bilverkstad Mariehamn

Gamla Godbyvägen 11
22100 Mariehamn
Puh. 045 73424264
mariehamn@ad-bilverkstad.fi

Aukioloajat
ma–pe 8–17

Verkkosivuille

Mälikkälän AD-Autohuolto

Nuppulantie 33
20320 Turku
Puh. 040 559 4100, 02 2547410
malikkala@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 7.30–17
la sopimuksen mukaan

Verkkosivuille

Liedon AD-Autohuolto

Rengaskuja 4
21410 Lieto (Vanhalinna)
Puh. 02 4871 222
lieto@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 8–16

Verkkosivuille

Kaarinan AD-Autoveljet

Lautamiehenkatu 3
20780 Kaarina (Krossi)
Puh. 040 192 6051
krossi@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 7.30–17.30

Verkkosivuille

AD-Autokorjaamo Special Service

Pohjanakanratsupolku 1

Sirkka 99130

Puh. 050 317 8110

 

Aukioloajat
ma–pe 8–16

Verkkosivuille

Autoverkstad A & A Hellberg Oy

Sivutuuli 21
21600 Parainen
Puh. 02 458 3540
parainen@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat

ma–pe 8–16
Töiden vastaanotto ja auton luovutus sovittavissa muinakin aikoina

Verkkosivuille

Autotalo Lehto

Pajatie 5
23100 Mynämäki
Puh. (02) 4308 480, 044 972 8700
mynamaki@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–to 8–18
pe 8–15

la suljettu, su 17-20.00. Päivystys 24 h

puh 044-5548697, 0449728700

Verkkosivuille

AD-Maxiwash Raisio

Vehnätie 15
21200 Raisio
Puh. (02) 2443 100
raisiokeskusta@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 8–16

Verkkosivuille

AD-Avantin Auto Oy

Pääskykalliontie 6
21420 Lieto
Puh. 040 738 9188
avanti@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 8–17

Verkkosivuille

AD-Autokorjaamo Takatalo & Saari

Helsingintie 32
24100 Salo
Puh. 02 7272 435, 0407318149
salo@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 7.30–17

Verkkosivuille

AD-Autokorjaamo L. Hintukainen Oy

Polttolaitoksenkatu 7
20380 Turku
Puh. 010 8202 400
oriketo@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–to 8–16.30
pe 8–15

Verkkosivuille

AD-Autohuolto Suvanto

Terätie 4
20760 Kaarina
Puh. 02-2366426
kaarina@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 8–16

Verkkosivuille

AD-Ajoneuvosähkö

Allastie 8
21200 Raisio
Puh. 02 2394118
raisio@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 8–17
päivystys 24h

Verkkosivuille